close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Červenec 2014

Cesty do Španělska

18. července 2014 v 12:22 | Čarodějka |  Deník


Tak jsem s mezi jarem a létem odskočla do Španělska a teď je čas o tom něco napsat.
Navštívila jsem dvakrát Gaudího Barcelonu, navštívla kamarádku v Madridu, udělala si výlet na Montserrat, Caldes de Montbui, do Tarragony a malebného Sitgesu.
A moje letní dovolená se nemohla obejít bez týdenního pobytu na Malorce. Tentokrát jsem však zůstala jen v Porto Cristu, ale I zde objevila něco nového - 2 přírodní plážičky.
Bylo toho hodně, co jsem viděla a co jsem zažila. Kromě pláží a jídla jsem šplhala jako kamzík po horách Montserratu, koukala se na potící se kluky na Barcelona Sabadell open, ochutnala sobrasadu, prošla si Madrid a obdivovala Gaudího architekturu.
Španělsko se mi se svými obyvateli, přírodou a jídlem líbí čím dál více. Nejsou zde jen pláže. Tato úžasná země toho nabízí daleko více než jen pobyty v all inclusive hotelích v Alicante a jiných destinacích, kam ročně cestovky přivezou miliony lidí.
A tak nejak musím vše shrnout a postupně napsat články o místech, která jsem navštívila, napsat své nové recepty, které jsem vytvořila na Malorce a dát několik tipů na výlety.
Přeji vám všem hezký víkend a hezkou dovolenou.