Václav Klaus mě fakt baví

14. října 2009 v 20:12 | Čarodějka |  Deník
To není jen titulek, to je fakt. Na internetu, v českých zprávách a dokonce i švédských zprávách běží spousta článků o našem kompetentním prezidentu Václavu Klausovi, který se díky Lisabonské smlouvě stal největších celebritou lidských dějin. I na Michaela Jaskssona lidi za chvíli zapomenou, ale na Klause nikdy.

Zvláště mě pobavil článek na volném, že Poláci vědí, proč Klaus nesouhlasí s Lisabonskou smlouvou a tady je úryvek:

Klausův dodatek k Lisabonu se týká sudetských Němců, píše Rzeczpospolita


Klausův dodatek k Lisabonu se týká sudetských Němců, píše Rzeczpospolita
Polský deník Rzeczpospolita tvrdí, že ví, proč Václav Klaus chce dodatek k Lisabonské smlouvě. Důvodem jsou jeho obavy z majetkových požadavků sudetských Němců.


Letos přesednictví v EU má Švédsko. Švédský deník Dagens nyheter píše o telefonickém rozhovoru mezi prezidentem České republiky Václavem Klausem a švédským premiérem Fredrikem Reinfeldem. Klaus mu přý údajně řekl, že chce pouze malý dodatek pojednávající o základních lidských právech. Podle deníku české ministerstvo zahraničních věcí sdělilo, že naše vláda vlastně nemá ani tušení, co Václav Klaus chce v Lisabonské smlouvě změnit. Prý se to musí nejprve interně vyšetřit.

Z toho vyplývá, že naše vláda neví, co chceme. Zato Poláci vědí dobře, co Václav Klaus požaduje. Je to prý o majetku sudetských Němců. Osobně si myslím, že sudetští Němci už dávno nejsou hrozbou pro Českou republiku.

Jiný článek měl titulek, že EU zkrachuje, pokud prezident Lisabonskou smlouvu nepodepíše. Další článek zase říká, že by se Unie rozdělila na dvě části a Česká republika a Velká Británie by se tak dostaly na okraj. Taky by Europoslanci chtěli Klause sesadit za velezradu. Už se na to těším.
To se možná v médiích objeví titulek: Klaus sesazen - Unie přežije

Ještě mě napadá, že bychom mohli situaci vyřešit pražskou defenestrací. Dokážete si představit, že by se EU poslanci spojili natolik, přijeli do Prahy a vyhodili Klause z okna pražského hradu?
Pokud by se tomuto paktu udělala patřičná reklama, tak by Česká republika mohla dorovnat svůj rozpočet z příjmů turistického ruchu a reklamy. EBU (Europian Broadcast Union) by se domluvila a událost by se vysílala přímým přenosem ve všech členských zemích. Česká televize by prodala vysílací práva za horentní sumy a mohla pak natočit třeba novou Nemocnici na kraji města po 50 letech.

V novinách se pak objeví titulky:
Klaus vyhozen z okna! Evropská unie přežije!
Pražská defenestrace - volné pokračování seriálu

Taková defenestrace se poté objeví jako dodatek v Lisabonské smlouvě. Dodatek evropskému parlamentu bude dávat možnost odstranění problematického politika vyhozením z okna.

Už se na něj těším!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mirek Topolánek Mirek Topolánek | 21. října 2009 v 17:28 | Reagovat

Klaus je starý dement nenávidí cement.

2 Čarodějka Andrea Čarodějka Andrea | E-mail | Web | 22. října 2009 v 17:01 | Reagovat

[1]: Myslím, že vulgarismy nejsou na místě. Nesouhlas se dá vyjádřit i jinak, proto jsem ten druhý komentář smazala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama