Rozkóduj svůj osud - Carmen Harra

16. října 2009 v 18:08 | Čarodějka |  KNIHY
Slíbila jsem, že budu psát i o knihách a zatím jsem napsala jen o Miloši Urbanovi. Tak ted to hodlám napravit a napsat o knížce, kterou momentálně čtu a kterou se zabývám.

Kniha se jmenuje Rozkóduj svůj osud (anglicky Decoding your Destiny) a napsala ji americká spisovatelka Carmen Harra, která původem pochází z Rumunska. Odtam po převratu emigrovala do USA (New York), kde vystudovala klinickou psychologii, klinickou hypnosterapii a alternativní léčbu. Je také známa jako numerolog, astrolog a medium známých ososbností.
Více o spisovatelce najdete zde:

Carmen Harra v knize popisuje její zkušenost s plánováním aktivit a jak říká i svého osudu. Je zde návod, jak si zpočítat ve kterém roce se nacházíme, co nás čeká a který den v týdnu je nejlepší pro určité aktivity. Všechny výpočty jsou založeny na numerologii. Autorka v knize také uvádí na svém příkladu, jak si plánovala svoji kariéru a důležité kroky ve svém životě a proto byla vždy úspešná. Změnila tak i svoji kariéru. Počkala na rok vhodný pro změny a ze zpěvačky se stalo jedno z nejžádanějších médií v USA.

Jak se počítá osobní číslo najdete ve všech knihách o numerologii, které jsou dostupny na českém trhu, ale nikde jinde jsem však nenašla tak podrobný návod jako u Carmen Harra.

Uvedu zde příklad, jak se počítá osobní rok, ale nebudu celou knihu překládat.
Osobní rok se počítá takto:

den narození + měsíc narození + datum roku, který vás zajímá.
Například jám mám narozeniny 14. května

1+4+5+2+0+0+9= 21= 2+1=3

Takže letos se nacházím v roce 3 z devítiročního cyklu.

Tady jsou v krátkosti vysvětleny všechny roky:

Rok 1
Tento rok má velký význam, protože v průhu roku jedna může člověk kontrolovat svůj osud co nejvíce. V roce jedna nastartuješ kurs, který je důležitý pro to, jestli budeš šťastný nebo nešťastný, ůspěšný nebo núspěšný po celých zbývajících devět let. V tomto roce nabydeš větší vnitřní síly. A pokud chcete změnit kariéru, nastartovat něco nového měli byste to učinit v roce jedna. Je to také nejlepší rok pro uzavření manželství.

Rok 2
Tento rok je plný zpoždění a zklamání. Během tohot roku zablokují síly universa tvoji energii a pracují proti i těm nejlépe propracovaným plánům. Během tohoto roku budeš potřebovat hodně trpělivosti a tolerance. V tomto roce možná přijdeš i o něco důležitého. Může se jednat třeba o nějaký vztah. Je to rok s pomalým tempem, který je však dobrý pro zasetí zrnka lásky a nového vztahu. Je to také dobrý rok pro uzavření sňatku.

Rok3
Tento rok otvírá nové možnosti a přináší radost. Důraz v tomto roce je na kráse, harmonii a odpuštění. Je to dobrý rok, abychom si našetřili nějaké peníze, ale není dobrý pro investice. Takže bychom neměli kupovat žádné akcie. ROk nasvědčuje i dobrým vztahům, ale neměli bychom se vázat na žádné intenzivní kamarádství.

Rok 4
V tento rok by jsi se měl starat a opatrovat záměry, které jsi nastartoval v roce jedna, aby tvoje projekty mohly růst a být úspěšné. Je to dobrý rok pro upevnění vztahu a řešení rodinného problému. Přítelství uzavřená během roku čtyři tě obohatí a bývají pevná a dlouhodobá. Může to být velmi ožehavé, pokud se budeš rozvádět nebo opuštět svoji drahou polovičku. Universum nepodporuje spekulace. Číslice 4 a 8 josu karmickými čísly a proto poneseš důsledky za své činy v průběhu tohoto roku. To zanmená, že pokud někomu vědomě ublížíš, tak za to budeš v dlším období pykat.

Rok 5
Rok pět je rokem změn. Je to čas volnosti a žádných problémů. Rok pět je takovým dovolenkovým obdobím. Je to bezvadný čas pro cesty a soustředění se na otázky vyššího bytí. Není to však dobrý rok pro začínání podnikání. Rok pět má vibrace lásky a otěhotnění. Ekonomie se bude střídat. Jednou budeme nahoře a jednou dole. Tento rok je také dobrý pro povýšení.

Rok 6
V tomto roce se cítíme nelépe ze všech. Je to rok úspěchu, nebudeš mít žádné ekonomické potíže a budeš mít čas na provedení zlepšení ve tvé práci a přijít s novými nápady. Rok šest má božskou ochranu a positivní vibraci. Je to dobrý rok pro posílení vztahů s tvým partnerem a dětmi. Je ot také dobrý rok pro uzavření míru s nepřítelem.

Rok 7
Bůh vytvořil svět za šest dní a sedmý odpočíval. Během tohot roku by jsi měl odpočívat a plánovat na příští rok osm. Je to rok velké trpělivosti a čekání. Nestěhuj se, ale bydli stále ve svém domě či bytě. Neinvestuj do budoucna. Místo toho medituj, cestuj a přemýšlej o tom, co jsi v minulosti udělal šoatně.

Rok 8
Rok osm je karmickým rokem a jeho účinek je dvakrát silnější než v roce čtyři. Člověk nese větší konsekvence za své činy během tohoto roku. Je to rok výsledku a získání materiálních statků. Peníze přijdou z nečekaných míst a ty získáš mnoho možností, uznání. Je to výborný rok pro hledání práce a změny kariéry.

Rok 9
Během roku devět by jsi měl dokončit projekty, které si začal v roce jedna a záskat tak karmický výsledek, pokud jsi to už neudělal v roce osm. Je to rok, kdy by jsi se měl věci ukončit, přestat se o ně starat a ne začánat nové. Není to dobrý rok pro uzavírání manželství. Pokud se budeš tento rok rozvádět, tak bude velmi těžké se dát znovu dohromady. Je to rok dobrž pro ukončení vztahů a projektů. Je to dobrý rok pro vytvoření plánů pro rok jedna a studium.

Knihu jsem zatím na českém trhu nenašla, ale můžete si ji přečíst v angličtině. V Čechách však vyšla její kniha Karma pro každý den, která je zřejmě všude vyprodaná. Zkuste knihovnu.

Tak doufám, že si to dobře naplánujete a budete žít už jen spokojený život.

Čarodějka


*Pozn: text jsem přeložila ze švédského překladu knihy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama